| Pisy3 a întrebat:

Este normal ca dupa 3-4 zile de cand ti-ai facut tatuajul sa ti se decojeasca stratul negru intens si sa ramana doar sub piele pff :-(

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Da, asa se intampla in cazul tuturor tatuajelor. Se vindeca exact ca o zgarietura, formandu-se o crusta la suprafata care va cadea in maxim o saptamana. Culoarea care ramane va fi putin mai estompata, dar este normal. Incearca sa nu il decojesti, pentru ca pot aparea sangerari, iar odata cu acestea, poate curge si cerneala de sub piele.

3 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Da este normal

| NoRegretsxx a răspuns:

Dap.e normal

| BornToBeLoved a răspuns:

Bineinteles, asta se intampla de fapt!