| Gabriel_Nicolae_1968 a întrebat:

Este normal să întreb o fată adevăr sau provocare daca vrea sa ma sarute

Răspuns Câştigător
| TheCuteOne a răspuns:

Bună!
Îţi sugerez să nu o faci. Se va simţi cam inconfortabil şi te va refuza.Şi aşa ai putea pierde orice şansă cu ea.Dar dacă este mai tupeistă şi curajoasă de felul ei (şi eşti sigur că te place), atunci nu văd care ar fi problema. Totuşi e cam penibil să faci asta.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu e ceva anormal si iesit din comun, deci da, e normal

| Doub a răspuns:

Nu. E penibil.

| Neo12 a răspuns:

Bună.
Eu am fost la ziua unui coleg şi a venit şi vărul său. Am jucat cărţi pe provocări şi am fost nevoită sa-l sărut pe vărul sărbătoritului (îmi plăcea de acest băiat). Eu aşa am avut primul sărut.
La actuala relaţie sărutul a venit tot dintr-o provocare.
A postat el o poză pe facebook aşa din plictiseală şi i-am spus că aş fi ales nr x la care scria că vreau un sărut (bineînţeles ca ne plăceam, dar încă nu recunoscusem). La următoarea întâlnire m-a sărutat şi nu se mai sătura de buzele mele şi a 2 a zi ne-am întâlnit în drum spre liceu. Am crezut că mă pupă pe obraz, dar am fost surprinsă că m-a sărutat. După aceea am fost împreună. Sper să nu interpretaţi totul greşit (ne-am şi cunoscut înainte, am vorbit ceva vreme..etc). În curând o să facem 10 luni.
Tu hotărăşti dacă este normal sau nu.
Fiecare persoană are părerea ei.
O seară bună îţi doresc!

| MyNameIsCata a răspuns:

E normal.Eu asa mi-am inceput prima relatie laughing)

| Faleza a răspuns:

Cred ca "sa ma sarute" ai vrut sa zici :3. Daca o placi si ea pe tine, de ce nu? smug :*