| 342 a întrebat:

Este normal sa termini liceul la 19 ani? Voi la ce varsta ati terminat?

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

E foarte normal, mai ales la genereatiile astea mai vechi de pana in '94-'95, pentru ca din cate tin minte generatiile '96 au inceput scoala de la 6 ani, noi ceilati mai vechi pe la 7. Dar daca esti mai mic si te-au dat de la 7 ani nu e o tragedie.
Eu voi termina liceul la 19 ani(sper laughing ). Bafta!

| BiuL a răspuns:

Scoala in mod normal o incepi la 7 ani si cu liceu faci 12 clasa deci e normal sa absolvi la 19 ani. Eu in iunie am terminat liceul si in iulie am facut 19 ani (in 2009), deci e ok.

| Deyush08 a răspuns:

Da, nu ai nimic anormal laughing varsta la care se termina liceul este 18-19 ani tongue te-au dat ai tai mai tarziu la scoala

| Luiza45 a răspuns:

Nu este nimic anormal. Daca termini la 19 ani inseamna ca ai fost data de 7 ani la scoala.