| noname_1116 a întrebat:

Este o crema pentru acnee care nu mai stiu cum se numea incepea cu „Sk"

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Suna cumva in genul "silk epil" laughing? Si era un sapun? Si-i faceau astia reclama cand tipul se saruta cu una? "fata fina...etc"?

cami
| cami a răspuns:

Se numea cumva Kerasil?

| lacrimi a răspuns:

Skinoren, frate!

| lacrimi a răspuns:

Skinoren apare printre primele mentiuni in cazul unui tratament medicamentos pentru acnee (acneea vulgaris). Skinoren este produs de compania Schering AG si se bazeaza pe actiunea terapeutica a acidului azelaic.

| NomberOne a răspuns:

Clear skin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.

| M.Danny a răspuns:

nu cumva zici de amecksol

| amber a răspuns:

Skinoren.