| PetreGabriel a întrebat:

Este o intrebare mai ciudata, cu toate acestea imi doresc un raspuns. De ce cand sunt fericit, calm, fara stres parca tot corpul meu o ia razna, am o somnolenta, as dormi non stop, parca sunt un pui scos din incubator ametit, fara forta, nici pofta de mancare nu prea am. Vorbesc serios si cand sunt nervos, stresat, frustrat ma simt indispus, dar imi revine apetitul, nu mai ma simt somnoros si plin de energie parca am bateriile pe full. Nu vi se pare ca suna cam ciudat?

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Este, având în vedere că eu (și mai toată lumea) sunt exact pe dos.