| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa fac facultatea de litere sectia limbi moderne in paralel cu facultatea de medicina sectia medicina umana?

3 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Daca te ajuta bugetul, de ce nu?

| OnuOnulică a răspuns:

Da, poti face asta insa trebuie sa platesti de 2 ori mai mult.

| neutrino a răspuns:

Teoretic da, practic foarte greu. Oricice stie ca daca doresti sa devii un bun medic si faci o facultate de medicina la stat, nu mai ai timp nici pentru viata privata, daramite sa mai faci inca o facultate in paralel.