| Leriunda a întrebat:

Este un baiat la scoala foarte foarte dragut tuturor fetelor din clasa mea le place de el inclusiv si mie. Grupul meu este format din 6 fete el mai sta cu noi de cele mai multe ori si in pauze se "joaca" cu noi ne tachineaza dar cu mine nu cel mai des nu imi spune nimic cand se uita in ochii mei adica la mine este foarte rece cand trec pe langa clasa lui sau cand trece pe langa mine pe scari se uita ciudat la mine si nici o data nu m-a tachinat sau a facut vreo gluma cu mine. Cate o dqata cred ca este suparat pe mine dar nu are nici un motiv si nu mai stiu ce sa cred... Voi ce credeti ca are de fapt?!

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Uneori si tacerea este un raspuns.
Poate ca nu te priveste cu niste ochi mai buni.
Sau poate ca ii place de tine si ii este frica sa vorbeasca cu tine.
Incearca sa vorbesti cu el si sa clarifici toata situatie.
Cel mai bun mod de a intelege un om este comunicarea.

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ca te place. doar nu de aia se poarta ciudat cu tine laughingwinking
PaPa PuP

| Leriunda explică:

Cum sa il conving sa imi spuna ca ma place nu stiu cum sa il intreb.eu trebuie sa ma intalnesc si a doua zi cu el la scoala daca zice ca nu ma place o sa imi fie rusine dupa sa dau ochii cu el.Cum sa il intreb foarte discret

| Ligiutza_4357 a răspuns:

Hei ptzi sa il intrebi direct poate el chiar te place nu ai de unde sa sti...si chiar daca nu te-ar place mai sunt destuli baieti
sper ca et-am ajutathappy