| anonim_4396 a întrebat:

Este un băiat și vreau să stiu daca ma place.
Semnele pe care el le da sunt următoarele:
-Se uita la mine mereu când are ocazia, iar când îl văd că se uita la mine întoarce privirea în altă parte.
-Imi zice "tu" cu toate că știe cum ma cheamă.
-Vorbește un pic mai frumos cu mine decât cu ceilalți.
-ma mai întreabă câte ceva câteodată. Probabil să se bage în seamă cu mine.

Spuneti-mi voi dacă ma place sau nu.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu zic ca vrea sa-ti dea Coronavirus. Pune-i botnita si daca nu sta baga-i un sut la voinic. Cade din prima.

| Adrian5575 a răspuns:

Daca simti ca te place, inseamna ca el chiar te place. Imprieteneste-te cu el, vorbiti mai mult, petrece-ti timp mai mult impreuna si totul va veni de la sine.

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Pff astea sunt idiciile care te face pe tine sa ti se para ca te place? laughing in afara de faptul ca il surprinzi uitandu-se la tine, nu este nimic iesit din comun sau special in comportamentul lui fata de tine. Eu zic sa incerci sa vorbesti cu el mai mult, sa vezi cum e si daca se leaga ceva intre voi.