| Ense a întrebat:

Este un tip care vrea sa ne intalnim si arata bine si e destept dar nu vreau sa ma intalnesc cu el din cauza ca mi-e frica sa ma sarut.Cum e senzatia?(nu suntem impreuna dar daca am fi?) nu stiu sa sarut.

2 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Te a invatat cineva sa respiri?
Sper ca n o sa pui si intrebarea "nu stiu sa fac sex, cum e"
Aanyway, ideea e ca nu invata nimeni sa sarute, totul vine de la sine
E ca si cum iti lipesti buzele de ale lui si in momentul ala ai invatat sa saruti, stii totul
Hmm senzatia difera in functie de...De fapt cumpara ti un balsam de buze cu aroma de vanilie si da i pe bot, buzele cu balsamul ala sunt foarte yummy

| Nico_Mary_1990 a răspuns:

Cauta momentul prielnic, pregateste momentul! Nu "sari" la sarutat in public, asteapta ca discutia sa "alunece" catre un subiect care sa predispuna la momentul de intimitate. Nu intreba "Pot sa te sarut?" ci ai grija ca amandoi sa o doriti. Ia-o incet, nu te grabi, ai tot timpul!