| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 15 ani, 1.70 si 50 de kg as vrea sa ma mai ingras putin dar nu stiu cum. Practic fotbal. Acasa fac exercitii pentru marirea masei musculare s-a format cat de cat, dar as vrea mai mult. Mi-ar sta mai bine un pic mai grasut! Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Cena07 a răspuns:

Multumesc de ajutor!

| kissmel0ve a răspuns:

Calculeaza cate kcal consumi zilnic in mod normal ar trebuie sa consumi cam 2000 kcal iar daca vrei sa te ingrasi incearca sa consumi produse care contin mai multe kcal(kilocalorii)