| maya a întrebat:

Eu am ochii mari si verzi...cum as putea sa ma machiez?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Opteaza pentru nuante de mov si gri.acum vara ar fi recomandat fond de ten, rimel si un glosshappy

8 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

In nunate de gri.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Incearca naturaletea, nu imbatraneste niciodata!

| MADALINAAAA a răspuns:

Si eu am ochii verzi, ma machez cu bej, roz si mov, verde si maro.cu astea imi sta bine.aa.si cu tus negru.

Răspuns utilizator avertizat
| realitate a răspuns:

Se poarta mov dar vezi si inbracamintea ca sa nu fi pitipoanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare sa te machiezi cu culoarea ochilor tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la cursuri de box sau stai nemachiata e mai misto

| Mena a răspuns:

Incearca cu nuante de roz pal dar si cu nuante de la auriu pana la maro inchis. Testeaza mai multe nuante si vezi care iti pun ochii mai mult in valoare. Ideea e ca acum pe timp de vara sa nu te machezi cu nuante inchise sau strident. Cat mai natural.