| Xulescu2 a întrebat:

Eu de un timp cam indelugat nu visez nimica e ceva grav? ma tem...

Răspuns Câştigător
| miumiu a răspuns:

Ba visezi, insa nu-ti amintesti, in medie avem peste o suta de vise pe noapte, vise ce tin doar cateva secunde, altfel ar fecta prea tare sistemul nervos.Nu e o problema ca nu "visezi nimic", probabil oboseala!

6 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai nu e nimic grav.
doar ca mai tot timpul uitam ce visam
iar tu uiti:*

funda?sad

| lol1232 a răspuns:

Nu este nimica si mie mi s-a intamplat poate ca esti prea obosita sau ca pe timpul zilei esti prea plictistita deci nu-i nimica grav.big grin

| sasha a răspuns:

Ba visezi numai ca ai vise atat de scurte incat nu ti le aduci aminte happy

| nutty a răspuns:

Nu este nicio problema, nu visezi pentru ca dormi profund.:*

| Nic0L a răspuns:

Tu visezi in fiecare noapte de 2 ori. tu nu iti aduci aminte deoarece au fost chesti obscene sau violenta ori ceva ce nu tia convenit tiebig grin.nu spun din carti sau altele.asa am invat si eubatting eyelashes si nu este nimic grav daca tu nu iti amintesti :*:*:*:

| tania_3048 a răspuns:

Multe persoane spun ca nu viseaza decat foarte rar dar de fapt toate persoanele viseaza doar ca nu ne amintim mereu ceea ce visam nu e cazul sa te ingrijorezi. si mie mi se intampla.