| XatomisX a întrebat:

Eu fac in mai 18 ani deci deja am inceput scoala de soferi si dureaza o luna deci in aprilie o termin cam asa cand o sa dau orasul si sala cand faci 18 ani?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Examenul il dai cand faci 18 ani

| SolitarHacker a răspuns:

Da s au cu 1 sapt mai devreme nu stiu 100% cum mai e legea eu am inceput la 16 tongue scoala am facut Mecanica tongue dar tot la 18 intram in examen big grin

| VictorVictoras a răspuns:

Da la 18 ani impliniti, sa nu ceri sa-ti inchida dosarul pana nu implinesti 18 ani si in + poti amana sedintele pentru ca si eu am facut la fel ca aveam mai multe categorii de dat si daca terminam orele in martie si eu am dat examenul in august uitam tot deci ai rabdare nu te grabi