| ForbiddenLove a întrebat:

Eu impreuna cu clasa mea bineinteles, a trebuit sa mergem la o alta scoala (doar clasa noastra)... o chestie mai complicata dar nu conteaza.In scoala asta sunt trei clase de a 8-a (si eu sunt pe a 8-a) cum as putea sa ma imprietenesc si cu ceilalti (suntem 3 clase de a 8-a)? plss ajutati-ma

2 răspunsuri:
| DjDariuS a răspuns:

Nu trebuie sa te imprietenesti cu ceilalti daca nu vrei. Daca vrei sa te imprietenesti fi amabila si de treaba.
Bft.

| osutavirgulanoua a răspuns:

Gaseste hobbiuri sau pasiuni comune cu altii