| anonim_4396 a întrebat:

Eu incerc sa il ignor pe baiatul acela si pe mess...(cei care mi-au raspuns la intrebare cu "mie imi place un baiat"va rog ajutati-ma)pe mess el intra pe mine spune salut eu nu ii raspund si dupa aceea iese...eu cred ca s-a suparat pentru ca am intrat pe el(ma refer pe mess) si nu mi-a raspuns nimicsad nu stiu ce sa zic eu cred ca nu ma place! Vara lui e cea mai buna prietena a mea deci e inclasa cu mine el inainte sa ma vada prima data a vazut o poza cu mine pe facebook, si dupa ce m-a vazut a zis catre prietena mea cea mai buna (Bianca, vara lui)ca eu nu sunt asa in relitate dar nu stiu in ce sens la fata, inaltime etc. Si prietena mea in ora imi face semn rade si face cu ochii catre varul lui(Apropo` pe pers respectiva il cheama Adrian[Adi]si pe vara lui Bianca[prietena mea cea mai buna Bia]Bia spune ca poate ma place, dar nu stiu ce sa zic va rog sa`mi raspundeti la intrebbare! Adica sa renunt crezand ca nu ma place sau?

1 răspuns:
| adytzZa13 a răspuns:

Cred ca sunt putine sanse sa te placa! dar ar trebui totusi sa il intrebi care este parerea lui despre tine!