| myha a întrebat:

:*
Eu ma plictisesc foarte repede de carti.depinde ce gen sunthappy.
Puteti sa imi recomandati unele de groaza si love?love struck.
Tnx:*

8 răspunsuri:
| ÅñdRa a răspuns:

Amurg-Stephenie Meyer
Luna noua-Stephenie Meyer
Eclipsa-Stephenie Meyer
Zori de zi-Stephenie Meyer

| irina222 a răspuns:

Mircea eliade-maytrei

| fanmichaeljackson a răspuns:

Daca vrei mai noi:
amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi, gazda de stephenie meyer
daca vrei mai vechi(dar le-am uitatautorii):
Ciresarii; Elevul dima dintr-a 7-ea; Scrisoare de dragoste; Cismigiu et companie; etc.

| Anna' a răspuns:

Luna Plina -Kelley Amstrong.

E geniala...plus ca are detalii picantehappy

| Xcat:)^^ a răspuns:

Si eu iti recomad Luna plina de Kelly Amstrong+Gazda de Stephenye Meyer.happy

| joanna_1070 a răspuns:

Alice Nastase- Noi suntem zeite.Carte Postala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amurg de Stephenie Meyer love struck. acum o citesc si mi se pare superba:X

| myha_1707 a răspuns:

Le.am citit pe toate 4 intr. o saptamana ( amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi)laughing