| Iubareatzaa2011 a întrebat:

Exemple de id-uri (ma numesc Andreea).
Sa fie mai noi si mai vreau si nume la id.
Va astept sugestile...Multumesc!
Funda!

3 răspunsuri:
| JohannaStone a răspuns:

Andreea_andy: Andreea Andy;
deea_andreea: Deea Andreea;
andreea_zuzzu: Andreea Zuzzu;
littleandreea_(anul tau de nastere);
andreea_(numele tau): Andreea (numele tau);
happyandy_andreea : Happy Andreea
andreea.kiss
andreeea_love
etc.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Vor fi asezate id-nume:
1)deeutza. dddd(cati de d vrei tu dar sa'i ti minte)-D Deeutza
2)andreea_andreea00(sau ce numere vrei tu)-BaLoOnNnAsHhEe CoLoRaTe
3)inger_printre_nori- Ingerash micuts :X
Poti face si combinatii.
Sugestii:
1> Foloseste'te de culori (ex. verde_movuliu > e doar un exemplu tu poti sa spui si deea_roz sau orice altceva)
2>Nu te abate la regulile de scriere atunci cand vine vorba de nume: CoLoR, FlUtUrRrAsSh etc. (foloseste litere mari si mici si chiar repetari de litere) P.S. sa nu folosesti asta la Id, decat la nume.
3>Foloseste numere, anul tau de nastere.
4>Foloseste porecle ce te reprezinta (de exemplu esti creata si pui ca nume: Cretsulici Deea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra_andry.xD
bObOcik_dulcik
sweetygirl_andy