| bossuu31 a întrebat:

Exista jocuri pc de crata personaje dar complexe nu prosti pe net sau sims ceva mai complex cu arme sau ceva in genu.Nu neaparat cu gameplay doar sa creez personajul.Cine imi poate da numele unui astfel de joc pc primeste funda.(Va rog fara raspunsuri Sims sau alte jocuri de pe net)Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Alexandru009009 a răspuns:

Niste jocuri de genul in care iti creezi caracterul ar fi:Mount&Blade, un joc foarte interesant in care iti descrii caracterul exact cum doresti.

Din gama celor care iti poti alege mai multe caractere sunt:Metin2, WoW, LoL

| CoOlGirlz a răspuns:

Pai :
lady popular, woozworld,imvu,stardoll, missbimbo. Astea iti creezi personajele singura( sunt persoane)
Iar cu animale :
webkinz, cainevirtual, animaljam, club penguin

| AnneRoseRock a răspuns:

Pai... Nu sunt numai de creat personaje...
Dar au o gama larga de alegere a caracterelor:
Jade Dynasty, Perfect World, Ether Saga Odyssey, Battle of The Immortals, War of The Immortals.