| 愛LeEu愛 a întrebat:

Exista vreun program e facut anime?
Funda

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Da exista insa poti face doar fete cu el nu si baieti. Pozitiile nu sunt multe insa nu ocupa mult spatiu si e distractiv. Uite de unde il poti descarca :http://khmix.sakura.ne.jp/download.shtml

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Adobe flash cs3 professional

| Kyrie a răspuns:

Te-ai plictisit nu gluma tongue

Mai bine te joci un joc xD

| AndyAndrey35 a răspuns:

Si eu vreau unu, stiu ca exista photoshop si apoi animne, tot de la adoble, dar nu stiu le descarci greu te lasa numa pe un trial de 30 de zile sad

| cristinarosecris a răspuns:

Da da iti trebuie tableta grafica marog numele ii paint tool/tools Sai