| Libelle a întrebat:

Exista vreun site sau program in care daca bagi CNPul cuiva sa ti se zica toate datele despre acea persoana?

Răspuns Câştigător
| brosu a răspuns:

Sigur că există!
Dar este program guvernamental... :d
Baza de date a poliţiei.winking

5 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Pai dupa parerea me.nu exista, dar totusi poate este.

| Andruta a răspuns:

Nu cred.Nu exista un astfel de site.astea sunt date confidentiale.

| Chowder a răspuns:

Evidenta populatiei

| ovidiu79 a răspuns:

Este unul care iti spune doar /baiat bucuresti / dar te sfatuiesc sa nu umblii cu de astea ca e cam ilegal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred. http://ro.wikipedia.org/wiki/Cod_numeric_personal daca te ajuta cu ceva poti vedea aici ce reprezinta fiecare cifra din CNP:)