| Luci25 a întrebat:

FAAAST! Daca am murdarit ecranul de la laptop cu un marker cu ce il pot sterge? am pus o coala pe ecran si am copiat un desen cu markerulcrying

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Daca nu gasesti servetelele de care spunea @calin09, poti folosi si spirt, pui pe un servetel sau pe o carpa de bumbac.
Sper ca am putut sa te ajut.

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Servetel umed (cel putin pixul se ia dupa monitor cu asa ceva, vezi poate merge si pentru marker )

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Sunt servetele speciale pentru monitoare de laptop, se gasesc daca nu ma insel la orice librarie.