| OnnySky a întrebat:

Fac un apel la toti iubitori de animale sad!
Aceste fiinte nu trebuie tratate cum le trateaza tara noastra!
Acum vreo 2 minute am intrat pe google pentru a cauta informati despre iepuri pentru ca o prietena si-a luat un iepuras si mama ei nu la mai vrut asa ca l-am luat eu.Nu inteleg insa de ce se fac atatea masacre crying multe animale mor iar oameni sunt nepasatori iar cei care au animale de companie (nu vreau sa jignesc pe nimeni)le trateaza ingrozitor...maidanezi sunt rai pentru ca asa au luat lecti de la oameni care ii intalnesc pe strada.Sunt si ele ca noi sunt niste fiinte deci va rog frumos sa le ajutam sa deschidem oamenilor ochii sa vada ca nu trebuie facute aceeste lucruri.winkingCine este alaturi de mine? cel mai impresionant discurs va primi funde sad

Răspuns Câştigător
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Eu sunt de acord! Mereu am iubit animalele. cand eram mica vroiam sa ma fac veterinara ...Si ele sunt niste fiinte si nu avem nici un drept sa le maltratam si sa ne batem joc de ele si degeaba zic uni ca animalele nu iubesc...stiu ca undeva in sufletul lor tot exista putina dragoste si recunostinta fata de stapan > IUBITI ANIMALELE! Si poate uni din voi ati fost muscati de un caine sau ce stiu eu si din cauza asta detestati animalele, si ei se apara cum pot dupa tot ce le facem nu ma mir SUCCE bye bye