| Chocolate a întrebat:

Fac un studiu important despre psihologia adolescentilor si am o intrebare legata pe aceasta tema:
Fetelor.....cum va intelegeti in ultima vreme cu mamele voastre?

13 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Cu ea ma inteleg cel mai bine.Este singura mea prietena adevaratahappy.

by daiiwinking

| Antrax a răspuns:

Foarte bine cateodata nu prea bine dar momentan superb

| inna a răspuns:

Mama mea este prietena mea cea mai buna.winking. Ma inteleg foarte bine cu ea.

| juniper a răspuns:

Ma inteleg Excelent, mereu m-am inteles cu ea happy

| lola a răspuns:

Destul de ok...Adica..eu nu povestesc cu ea tot spre deosebire de celelalte fete care au raspunsbig grineu cred ca nu e bine ca mamele sa stie chiar tot.Mama e mama sa urle la tine cand vi tarziu acasa, sa imi zica de 10 ori sa imi adun hainele de pe jos [asa cum face in momentul de fatabatting eyelashes], sa mai urle din cand in cand la mine ca sa ma aduca cu picioarelele pe pamantbig grin
Pentru secrete si baieti...de aceea exista cea mai buna prietena.

| marsy a răspuns:

Bine

| Betty18 a răspuns:

Nu prea bine...ma enerveaza din oricebig grin

succes

| iuliana21 a răspuns:

Eu mam inteles bine mereu cu mama mea...acum din pacate nu mai am cu cine sa ma inteleg... e moarta de un an de zile...sad

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Eu cu mama am o relatie foarte stransa... vorbim despre toate lucrurile care mi se intampla si mereu astept sa ii povestesc tot cu detalii.pe langa faptul ca suntem mama si fiica.suntem si cele mai bune prietenehappysi cred ca e destul de important acest lucru.

| marry a răspuns:

Ca si pana acumhee hee...foarte bine..cu mici exceptiibig grin

| alessyca a răspuns:

Eu ma inteleg super cu mama, vorbim deschis, adica atunci cand vorbim parca suntem doua prietene, dar de la un timp nu prea imi mai place, deoarece am avut unele mici probleme pe plan sentimental sa zic iar ea s-a implicat mai mult decat era necesar... si mi-am dat seama ca nu e bine sa ii zic chiar totbig grin

| Anna' a răspuns:

Mama.ma inteleg bine cu ea. M aintreaba de iubiti nu stiu ce. laughing. dar uneori ma enerveaza rau si mi'as dori sa mor ori eu ori ea. stiu c anul e bine dar asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În general mă înțeleg bine.
Pa, pa.