| Xonia a întrebat:

Fetele care jucati lady popular care ma ajutati si pe mine la misiunea aia sa castig 30 de dueluri?
K nu reusesc deloccryingToate fetele au mai mult si nu reusesc

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Ok, uite cum sa faci. Du-te la Provocari si provoaca fetele la ce joc te sti tu mai bine [ de ex eu pe toate le-am provocat la Duelul modei si fara nici un ban. el mi se pare cel mai simplu ]. De cate ori castigi, ti se i-a in considerare. Daca ai nelamuriri trimite-mi un mesaj.