| byenkutzyk a întrebat:

Fetele:Cum ati vrea sa fie barbatul perfect?batting eyelashesDar voi baietii:Cum ati vrea sa fie femeia perfecta?hee heelove struck

Răspuns Câştigător
| Adyna_2391 a răspuns:

Sincer nu cred ca exista barbatul perfect sau femeia perfecta pentru ca toti avem calitati dar si defecte.Eu zic ca important e ca persoana de langa tine sa te respecte si sa te iubesca in primul rand si apoi te poti uita la alte amanunte pe care daca nu iti plac ai putea sa le schimbi cu timpul si astfel sa il apropii pe respectiv de perfectiune,,winking

18 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Femeia perfecta.
sa nu aiba fite, sa ma placa asa cum sunt, sa fie mandra ca este cu mine...adica sa nu regrete alegerea facuta, sa ne intelegem bine si sa luam deciziile importante din viata noastra impreuna.happy

nony
| nony a răspuns:

Sa fie din plastic, si sa aiba o pompa accesoriu la cumparare, sa nu stau sa o umflu mereu.Sa fie muta, chioara si surda love struck

| Antrax a răspuns:

Ca Jason Statham:X:X:X asa smecherasi si cu stil

| inna a răspuns:

Pt mine Justin Timberlake e barbatul perfect.As vrea sa intalnesc un tip care seamana cu el love struck

| SweetCandy a răspuns:

Sicer si iubarethappy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Inteligent si educat. Restul, chiar n-are nicio importanta.

| albastrel a răspuns:

Pai...sa faca numai ce ii zic eu big grin

| Mihaelutsaa a răspuns:

Intradevar nu exista baiatul/barbatul perfect
dar oriqm mie una
mi-ar place sa fie:
~blond
~ochii:capri, albastrii:X
~sa pot vorbi cu el orice
~sa ma inteleaga, daca nu reuseste sa incerce sh poate o va face
~sa imi arate ca ma iubeste...whistling
~sa imi fie fidel
~sa nu aibe fitestraight face

| danutza a răspuns:

Sa semene cu prietenu meu whistling

| muffin94 a răspuns:

Important e sa ma placa cu adevarat si sa ma accepte cu toate defectele mele happy desigur si aspectul fizic are si el o importanta tongue sa fie brunet, ochii caprui, 1.65-1.68 love struck

| Bianca_4346 a răspuns:

Barbatul perfect:sa nu fie un alcoolic nesuferitbig grin...si sa ma iubeasca, si sa semene cu ...kid cudi.:X

Răspuns utilizator avertizat
| spin a răspuns:

Sa fie sincera, desteapta, intelegatoare, sa fie calma k sami suporte greselile k de astea fac multe, sa fie zambitoare si sa arate bine si restul vin de la sinelaughing

| bob_1666 a răspuns:

Ochii verzi, studenta la snspa, fidela si care sa ma iubeasca

| danz a răspuns:

Fara cap si fara maini. rolling on the floor

| cucubauuu a răspuns:

Barbatul perfect sa aiba atatia bani incat femeia sa nu-i poata cheltui niciodata, iar femeia perfecta e cea care il gaseste...

| alexander139 a răspuns:

Femeia perfecta ar trebui sa imi ajunga in dreptul pelvisului si sa aiba capul patrat ca sa am pe ce pune berea.

| suferinta2009 a răspuns:

Pt mine femeia perfecta, nu exista, normala mai bine spus ar fi ceea care sa stie sa iubeasca, pe care so iubesti, care sa-ti fie alaturi indiferent de situatia in care te aflii(bine, greu). k multe pers cand dau de greu, la cuplu ma refer cam dau inapoi.asta ar fi.