| didee a întrebat:

Fetele, la cat timp dupa ce iti vine prima data menstruatia, incep sa ai sanii dezvolati? Adica nu ma refer sa ai sanii cat casa ci la sani normali, dar sa se vada big grin

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Nu exista o legatura f stransa intre dezvoltarea fizica a sanilor si menstra.
De exemplu eu: mi-a venit la 10 ani si 3 saptamani cand abia se formau sanii, iar de crescut au tot crescut incet-incet pana la 15-16 ani. Deci.
Daca te deranjeaza ca esti singura cu "asa ceva" laughing foloseste maieu cu lycra in compozitie si poarta bluze mai largi/ veste/ bloero-uri. Cand o sa fii la liceu nu o sa mai fii nici singura cu sani si o sa iti para si bine ca ii ai! Acum e greu, las ca trece...

3 răspunsuri:
| didee explică:

Da, dar cum eu sunt mai slaba. vaii doamne. este asa de naspa cand esti SINGURA din clasa care nu are "asa ceva"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sanii incep sa se dezvolte inainte de menstruatie. Mie asa mi s-a intamplat...SI pe parcurs s-au dezvoltat mai mult.

| lore_8396 a răspuns:

Da iti cresc sanii iti creste par in zonele intime mai exact ca nu gasesc un cuvant cum sa le spun creca te-ai prins eu is de 1 an pe menstruatie si stiu cum e