| TheHobbitNZ a întrebat:

FETELE VA ROG FRUMOS DIN SUFLET AJUTOR URGENT!

DECI LA PRIMA ÎNTÂLNIRE CUM SĂ PROCEDEZ:

Aș vrea să-i dau fetei un buchet de flori trandafiri roșii, dar câți la număr? Și să fie toți roșii sau amestecați cu albi?

Dacă aveți un link de cum să arate buchetul ar fi foarte frumos.

BUN.

ACUM ÎNTÂLNIREA.

UNDE NE ÎNTÂLNIM:
In parc e ok? Îi dau florile ne vedem, vorbim, bla bla, și după mergem în cafenea, e ok? Să bem ceva că e cald afară, ar fi urât să o țin fata să moară de sete laughing)
Bun.
Deci cum este fetelor?
Aș vrea un link cu un buchet de flori, cum va place, ceva micuț pentru inceput, dar bun.

FUNDĂ!
MULȚUMESC ANTICIPAT!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pana sa-ti raspunda fetele, iti mai dau si eu un sfat laughing
In principal, nu te agita prea tare.
Asa am patit si eu la prima intalnire, voiam sa fie totul perfect, voiam sa-i iau o floare, sau mai multe, pana la urma ne-am vazut suficient de tarziu cat sa nu mai gasesc o florarie deschisa laughing Dar la o ciocolata calda tot am dus-o.

Altceva, e posibil sa fie putintel exagerat acel buchet la prima intalnire. Dar nu ma asculta pe mine. Incearca si vezi ce iesewinking

Succes.

| dinaprilie a răspuns:

Nu buchet! Daca ti tu mortis cu flori poti sa iei unul singur si sa fie cu coada scurta. Poti sa o plimbi un pic inainte de suc. Acolo veti sta destul astfel incat sa vorbiti. Fii politicos, aseaza-te la masa dupa ce s-a asezat ea, intreab-o ce vrea sa bea, TU COMANZI bauturile, tu platesti. Dupa suc va ma plimbati pana la ea acasa ( o conduci acasa ). Asculta, las-o pe ea sa vorbeasca mai mult. Succes!

| geoconda a răspuns:

Eu spun să îi dai un evantai pe căldura asta si o cuceresti instant. Eventual sa ii faci tot tu vânt :*

| Jany123Jane a răspuns:

E asa greu sa ii dai o cutie de bomboane? Sau te gandesti sa ciordesti o floare din vreo curte si sa te scoti ieftin? Ia-i bomboane, o doare undeva de floarea ta.
Si o poti duce la un suc, o prajitura. Sinfer, mie nu mi-ar placea sa primesc o floare. Si asa se ofilește.