| Ciocolata007 a întrebat:

Fetelor ajutati-ma please:*. Care este cea mai buna vopsea de par?happy

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Eu cred că Palete.

| blaackbutterfly a răspuns:

Sincer, palette. Am persoane foarte apropiate care se vopsescu cu palette de multă vreme şi sunt extrem de mulţumite! Merită să încerci. Sper că ţi-am fost de ajutor.

blaackbutterfly

Răspuns utilizator avertizat
| obsercvayr a răspuns:

Negru inchis e cel mai frumos, si ti-o spun ca sunt baiat.

| DalyDanyOana a răspuns:

Londa color.

| Oliv99 a răspuns:

Dupa mine garnier, ma vopsesc cam odata la 2 luni, imi tine destul de mult, dar ti-as da un sfat mai bine nu te vopsi, nu iti strica parul.El este mai lucios si mai matasos si nevopsit.