| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre agatatul in cluburi?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Cu putina prudenta, de ce nu?
Prieteniile se pot lega oriunde, important este sa va respectati, sa va placeti si sa stiti cand sa va opriti daca nu merge.

4 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Pai ce ai vrea sa faca un baiat/fata in club? De ce merge acolo? Nu pentru. agatat?

| Alexandrinaa a răspuns:

Daca mergi in club, e dreptul tau sa te distrezi, sa te simti bine, sa dansezi, acolo sunteti ca o comunitate happy E drept, trebuie doar sa ai mare grija sa nu nimeresti oameni care ar putea sa-ti faca rau. Poti agata, pentru o femeie este chiar nemaipomenit sa se simta cuceritoare, dar trebuie sa fii cu ochii-n patru si sa nu te lasi pacalita de nimeni (eventual pacalesti tu tongue) (Nu accepti suc, bauturi etc, pentru a evita surprize)... iar daca vezi ca totul merge bine, puteti face un schimb de telefoane...happy si... voila! O intalnire! happy Deci, putina masura nu strica...sau... daca nu masura.macar grija :X:X

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pai ce-i rau in agatatul in cluburi? cunosti oameni noi, te distrezi, iar partea cand te agata un baiat, poate tii legatura cu el si veti ajunge sa va cunoasteti.

| Sigride a răspuns:

Io... cel putin cred.ca...nu-s nu stiu cat de adevarate relatiile care reies din intalnirea din cluburi mai ales ca poti da de niste persoane dea dreptu' ticnite care una fac cand sunt in prezenta ta alta fac cand is in grupul lor de prieteni.cred ca relatia i numa asa "for fun" si nah sa te foloseasca. dar nu neaparat in toate cazurile...nu frecventez dar totusi... dam pareriwinking tongue