| XatomisX a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii cu parul lung? vii se par feminini? si eu am parul lung

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu mi se par femini. Nu ma dau in vant dupa ei, dar nici nu-mi displac. Intotdeauna mi s-a parut ca au un aer de artist si o oarecare nuanta de mister.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Depinde, daca trece de barbie nu imi plac, mi se par hipioti.

| WhiteChocolate a răspuns:

Mie sincer nu îmi plac prea tare.cel puţin să nu fie lung tare, doar puţin, în genul lui Harry Styles, dacă îl ştii big grin

| Xtadelo a răspuns:

Degeaba ne intrebi pe noi daca ne place... cine te place, te place asa cum esti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât părul este curat şi frumos nu am nimic cu acei băieţi.Şi nu, nu îmi par feminini.

| raluzz a răspuns:

Nu mi se par feminini.
Imi place parul lung la baieti oricat de lung ar fi.happy