| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce parere aveti despre un baiat care va invita in oras si nu va plateste consumatia, care de altfel, nu consta decat intr-un cappuccino- 5 lei? Intr-adevar, nici nu pot spune ca isi permite prea multe, insa imi displace putin chestia aceasta; tin sa mentionez ca e prietenul meu. Voi ati sta cu un tip mai sarac, sa spun asa, decat voi? Vreau sa aud(vad) si parerile voastre. Multumesc!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E prietenul tau, te invita in oras si nu iti plateste consumatia...destul de urat din partea lui, eu am stat si cu tipi mai saraci dar cred ca si de rusine au platit consumatia

| Trolli a răspuns:

Depinde cati ani are. Daca este la scoala si nu are salariu, este de inteles. Poate parintii nu isi permit sa ii dea bani de cheltuiala, alocatia este mica.
De ce ar trebui sa fie asta un motiv de cearta/despartire?
Nu crezi ca esti putin oportunista/materialista?

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Nu toți pun preț pe bogăție, mai contează șiel ca om.
dar nna, ce draq mai inviți fata în oraș dacă știi că nu ești în stare să-ți asumi răspunderile.
De stat aș sta, doar că data viitoare mi-aș lua mai mulți bani de-acasă, pentru orice eventualitate big grin

| 999bianca a răspuns:

Da..Eu una as sta.dar dao-n-colo de treaba daca nu-i in stare sa plateasca 5 leilaughing).Ori si-o fi uitat banii acasahee hee(aia mai multi) scuze pentru,,laughing,, da chiar m-a cam amuzatbig grin
Bafta!happy