| adellina a întrebat:

Fetelor, cele care va uitati la telenovela "Impreuna pentru totdeauna", imi puteti spune si mie sau sa imi aratati un link cu secventa in care Fernanda afla ca Franco Santoro este de fapt Eduardo si cea in care Barbara afla ca fiica ei este Aurora, ca eu nu gasesc pe youtube?

Multumesc!

6 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Nustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pe youtube in episodul 239

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu sa aflat de franco, si nici de aurora dar cred ca barbara o sa afle acum in episodul 106-107 despre aurora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbara afla de la vrajitoare ca aurora e fiica rebecai sances si aproape ca isi pierde cunostinta si o roaga daca se intoarce sa o tina la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fernanda se supi pe eduardo iar barbara pune la cale moarte fiicei ei pentru a nu se afla adevaru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe www.Mananaesparasiempre.es la capitulos si vezi in ce episod afla si bagi pe youtobe episodul si partea. Oricum atunci cand afla Rebeca de Aurora nu e chiar asa frumos dar cand Fernanda afla de Eduardo e cu mult mai superb.