| ladygaga_9914 a întrebat:

Fetelor, In cat timp cresc sprancenele la loc? vreau sa`mi fac o alta forma

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Intr-o saptamana vei avea firisoare de par in jurul formei sprancenelor, si cam in 2-3 saptamani, iti poti face o noua forma, dar iti recomand uleiul de ricin pentru a putea face o forma frumoasa a sprancenelor, si fara a avea goluri, de fire de par in spranceana, daca vrei sa fie ceva mai grosutse. Bafta!

P. S. Daca ai de gand sa folosesti uleiul de ricin fa-ti o forma pe care vrei sa o ai la sprancene decupeaz-o si aseaz-o pe spranceana, si da in aceea zona decupata cu ulei de ricin. Atentie sa nu misti hartia/plasticul! Poti face gresit, forma, si sa iasa una mai mare si una mai mica!

3 răspunsuri:
| melissa_3397 a răspuns:

Depinde de persoanahee hee) asteapta o saptamana maxim doua. Potzi lua de la farmacie o sticluta mica de ulei de ricin e bun pentru cresterea parului... eu asa am facut si mi-a crescut mai repedeehee hee succes:*

| LOADING █████████99% a răspuns:

Mie imi cresc in 2 saptamani, depinde de persoana

| mamazmeilor a răspuns:

Cam in 2 saptamani.big grin