| ionutzzz7878 a întrebat:

Fetelor sau baietilor cum vreti
m am indragostit nebuneste de o fata f frumoasa, sunt cu ea impreuna de o luna. si ea spune ca tine la mine dar eu mereu ii spun vorbe frumoase si mereu caut sa ma vad cu ea si etc. ea nu prea arata sau oare nu ma place de ajuns? e bine sa ii arat asa mult ca o iubesc? sau sa o las sa par mai indiferent sau cum sa fie mai bine? sunt si gelos si ea e. nu stiu cum sa fac sa nu o pierd. oare sa ii spun in fiecare minut sa o alint sau sa o las mai usor? voi ce spuneti

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna sa iti spun un lucru de care sper sa ti cont

o fata sau un baiat frumos fte frumos nu o sa stea numai cu tine pentru ca este curatat\a si dintr-o parte din alta si atnuci vede p altcinvea mai frumos mai artaos si te lasa

si eu zic s anul ii arati ca o iubesit asa e mt pentru ca nu sti km e poate isi bate joc de tine si t ia d fraier

mai sunt fete

si na nu aveti sa de mt impreuna incat sa te iubeasca cum ai vrea tulaughing

| Deyutza a răspuns:

Primul lucru nu te stresa, si sa nu te omori prea tare. eu zis so lasi mai incet, nu so lasi balta dar mai incet. poti sa o alinti dar nu o sufoca, poti sa o iubesti dar nu-i arata ca-ti dai viata pentru ea, poti sa te vezi cu ea dar nu neaparat in facare zii; de fapt poti sa faci totul dar nu exagera! daca-ti pasa cu adevarat de ea incerca sa o cunosti mai bine, sa-i cunosti prietenii si sa fiti ama2 foarte deschisi. sa nu o minti si daca ai probleme cu gelozia : gandeste-te bine! ti-a dat vreodata motive adevarate ca sa fii gelos? daca te iubeste si ea cu adevarat atunci nu ar trebui sa fii gelos! trebuie sa aveti mai multa incredere in voi! sper ca te-am ajuta... happy