| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Fetelor, voi ce purtati de obicei in geanta?
(in afara de acte)
hee hee

4 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Am de toatelaughing ( ca orice fata big grin) :

- Servetzele
- Guma
- Ceva cu care sa imi prind parul in caz ca ma enerveazalaughing
- Bani
- Telefon
- Machiaj
- O sticla de apa dar dinaia mikutza
- Oglinda
- Un carnetzle cu un pix (in caz de orice)
pufff si nu imi stiu laughing oriq ii o lista lungaday dreaminglove struck

| Atelocin a răspuns:

Buna!
La mine in geanta gasesti ce vrei si ce nu vreilaughing. Oglinda, farduri, 2 cataloage[Avon+Lady's], o agenda, niste facturi uitate de vreo 2-3 luni, portofelul, telefoanele, bonuri de la magazinelaughing De toate.

Dar la tine in geanta?smug

| MusicisMusic a răspuns:

Cam toate chestiile inutile le poti gasi la mine:
-lentilele de contact
-ochelari de soare
-iPod
-bani(doar maruntisuri:25 centi, 50 centi, 1$)
-servetele
-cardurile de fidelitate de la magazine
-cardul de acces la firma tatei
-bonurile de la market si cele mai populare in geanta sunt cele de la Walmart si MC
-cupoane gratis de pizza si alte porcarii
-un stick
-aparatul foto si bateri de rezerva
-un penar si un carnetel si alte zeci de chestii inutile

| ChemicalExtasy a răspuns:

La mine in geanta gasesti orice in afara de ordine. Farduri telefoane cartele portofel maruntisi. inca o geanta rolling on the floor