| Comeandtellmesomething a întrebat:

Fetelor, voua ce va place la un baiat? Cum arata baiatul perfect pentru voi? Funda! Astept raspunsuri kiss

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Fizic: Brunet,mai inalt ca mine,preferibil ochii albastri dar asta nu conteaza.
Caracterial: Dragut,intelegator,dulce,MATUR(cel mai important) sa nu fie foarte extravagant sau laudaros, sincer( de ex daca m-ar trada si ar fi sincer de la inceput doar l-as lasa dar daca ma minte si ar continua relatia cu mine s-ar alege si cu un pumn in botlaughing si in acelasi timp mi-ar distruge tot ce am gandit de el), sa nu fie foarte gelos (posesiv), SA NU BEA (asta e alata chestia importanta avand in vedere ca majoritatea o fac si se vede cat ii duce mintea...si cam atathappy

8 răspunsuri:
| BubuuLinna a răspuns:

In primul rand dupa cum arata la fata tonguebatting eyelasheshee hee

| Angelofdemon a răspuns:

Bunaaa.
Blond cu parul pana la urechi unpic lung si drept.
ochii caprui
amuzat cu bun simt ascultator intelegator inalt slab.
bine ca imi palace si alfel cand i lvezi in fata e alcvstraight face

| Andre a răspuns:

Pai.pentru mine no trebuie multe chestii...

1.sa aiba simtul umorului
2.parul bruner, ochi caprui.
3.inalt...amuzant :X
4.sa fie calm si sa vb totusi cu mine nu sa ma ignore
5.sa aiba un pierce, tatuas [ceva. ]

Dar cel mai bine ma bazaez pe haine si pe caracterwinking

| Seiran a răspuns:

Eu nu m-am gandit niciodata thinking
In fine.Eu una am gusturi mai ciudate laughing
Fizic: Sa fie roscat [ moartea mea *_*],de ochi chiar nu-mi pasa, sa fie mai inalt ca mine, sa nu poarte hainele lu' bunicu' si sa nu fie o batoza din aia de 9342658 de kg rolling on the floor
Moral:Sa aiba simtul umorului [asta neaparat],sa nu fie vreun drogat, sa nu fie manelist, si sa ma respecte thinking

| Bubz a răspuns:

In primul' rand sa fie bun! frumos.mai inalt decat mine si OCHI VERZI!:X:X:X

| ßeatryce a răspuns:

La fizic prefer blonzii cu ochii caprui si sa fie mai inalti decat mine si slabi.La caracter...pai vreau sa aiba bun simt si sa imi vorbeasca frumos...cam atata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:-x pai, cu cateva caracteristicihee hee

1. frumos
2. bani
3 haine la moda
4. masina
5. pierce in spranceana
etc...

hee hee
:*

| magixs a răspuns:

Sa arate cat de cat bine.si cel mai mult sa stea mult cu mne.si daca promite ceva.sa se tina de cuvantbig grin