| marry_7650 a întrebat:

Fetita mea implineste 14 anisori, ce cadou s-ar potrivi pentru varsta ei, ajutati-ma voi cu o idee mai sunt 10 zile si nu sunt inca decisa ce sa-i iau, multumesc

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

. mama love struck esti o scumpa, dar sa stii ca eu nu-mi doresc nimic. Stii ce vreau ei cel si cel mai mult love struck. Sa viiiin la tine! asta e singura mea dorinta :*
Te iubesc blushing!

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Da da, au dreptate cei de mai sus big grin mergeti impreuna la cumparaturi si sigur veti gasi ceva frumos big grin

| Paris a răspuns:

Da, parerea mea e ca de la 14 ani deja incepe sa isi dezvolte propriile gusturi, incepe sa aiba propriile dorinte, iar cel mai bine ar fi sa mergeti la shopping "ca fetele" happy

| M.madallina a răspuns:

De ziua mea mama ma ia si ma duce in mall, de acolo ma lasa sa imi aleg ce vreau. te poti duce si eu cu ea

| BuBuLyNa a răspuns:

Mai bine ai luao cu tine la cumparaturi si i-ai spune sasi aleaga ce vrea ea de ziua ei.ca nu are rost sai luati ceva ce poate nu o sa-i placa sau mai bine datii bani sa-si ea ce vrea

| Irina a răspuns:

Mama mea mi-a facut cadou la 14 ani prima bijuterie din aur, un lant. Am apreciat foarte mult, dar depinde si de caracterul ei.

| midnight_2375 a răspuns:

Depinde si de bugetul tau si de gusturile ei.

I-ai un parfum daca ii plac parfumurile, ceva de imbracat, o bijuterie, poate face clasa o excursie la munte...

sau poate mai bine ii dai ei banii, sa-si cumpere ce vrea.

| Darry a răspuns:

Eu te-as sfatui sa o iei de manuta si sa mergeti impreuna...las-o pe ea sa-si aleaga ceva ce-i place. Adolescentii sunt destul de pretentiosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum si un baiat