| 4b a întrebat:

Fi sincer/a... ce faci cand esti nervos/nervoasa?

Răspuns Câştigător
| Lavynya95 a răspuns:

Sincer, alerg cat de tare pot eu!
Asa ma descarc. Dar alergggggggg cu o viteza foarte mare pana cand... pup pamantul[daca intelegi]laughing!

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic violent.In general, nu ma enervez prea usor, il injur pe tipul respectiv in gand si il zic ca-l urasc si las in pace
Ce?phbbbbtSunt olteanca.Cum ma supar, asa si imi trecelaughing

| Adry05 a răspuns:

Ma descarc prietenelor apropiate, asculta muzica care sa ma linisteasca. si cam atathappy de ce esti nervoasa?sad cine te-a enervat? angry daca vrei poti sa te descarci mie sunt o buna ascultatoare + ca stiu sa tin un secretbig grin daca vrei sa vorbim baga id o_adriana_t si vorbim acolo P. S. incerca sa scapi de ei!

| Psihiatra a răspuns:

Cand nu mai pot de furie, incep sa plang.Eu asa ma descarc cel mai bine. Dupa asta imi sterg lacrimile si`mi continui treaba de parca nimic nu s`ar fi intamplat.

| Ana a răspuns:

Vorbesc prostii big grin

| κλάους a răspuns:

Pai cand mis nervos ma duc intr-un loc singur si ascult melodii triste pana imi trece, incep sa plang laughing, sau ma duc intr-o incapere singur unde sa fie un dulap de lemn si incep sa imi vars nervi pe ellaughing adica dau cu pumni in el pana nu mai mi simthappy

| KatherineSparks a răspuns:

Recţionez impulsiv, arunc vina pe cine îmi vine la mână şi nu-mi pot controla vorbele. În primă fază, încerc sa stau calmă căutând o soluţie. Dar, când văd că şi cei din jurul meu se bagă şi îmi încurcă gândurile, încep să ţip. Ăsta este adevăratul motiv pentru care mă enervez, îmi place să fiu independentă şi să nu fiu ajutată cu nimic. La final încep să plâng, simt nevoia să mă aşez şi după nu mai pot vorbii cu nimeni, mă simt fără vlagă.

| zizi000 a răspuns:

Plang...laughingplang singura, iar daca cineva ma baga in seama tip si plang mai cu focrolling on the floor

| BurN a răspuns:

Ma joc cu bricheta.

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Ascult muzicahappy. Evanescence ma calmeazahappy

| alina_1226 a răspuns:

Fumez mult. daca am fffffff multi nervi, plang big grin aaaa, si injur mai rau k un barbat laughing

| Lluvia_8369 a răspuns:

Dacă e fratele meu acasă încep să urlu la el, dacă nu e plâng că sunt nervoasă şi că nu pot urla la cineva rolling on the floor

| Tokha a răspuns:

Pai...eu cel mai des ma enervez pe teme pentru ca nu le mai termin si sunt groaznice.Si incep sa dau cu cartea de romana si de mate pe jos si sa dau cu ea de pereti si de birou, si odata am aruncat un caiet si o cart e de istorie pe geam, ca invatasem si repetasem 3 ore si tot nu retinusem nimic. Dar in felul asta iti descarci nervii si ti se pare distractiv si amuzant.happy

| dorisdiandra a răspuns:

Pai eu. depinde cat de nervoasa sunt. daca-s foarte nervoasa plang, ascult muzica si stau singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cu toate lucrurile pe unde apuc...fumez...beau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer stau pe mess sau ma gadesc la lucruri care ma impresioneaza, ies cu prieteni ma joc pe calculator jocuri care ma inspira, etc