| Aenoenienanonim a întrebat:

Filme de groaza cu adolescenti care pleaca in excursii si mor pe acolo laughing, s-au comedii, dar de preferat filme thriller. gen ( Nightmare on the elm street, Friday 13, White Snow ) happy

5 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Bestia love struck si atatstraight faceblushing

| Sebastian_3723 a răspuns:

I Know What You Did Last Summer (1997),
The ruins (2008),
House of wax,
The descent,
The grizzly parca,
The hills have eyes,
Dead end,
Turistas,
Hostel,
Rogue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frozen, foarte bun love struck

| masterworld a răspuns:

Hey e un serial pe discovery, fenomene stranii vineri la ora 10 pana la ora11 si mai da un ep dupa de la ora 23 pana la 24...sunt scurte filme de groaza

| sabinutza10 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, Shrooms(in asta este un actor cel care a jucat in step up 2...Robert Hoffman:X:X:X) si multe altele pe care nu mi le mai amintesclaughing