| Addiction a întrebat:

Filmul preferat? De ce?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am destule filme preferate.

| kittykat a răspuns:

Katty si mie imi plk filmul ala love strucklove struck insa imi mai plk si redridinhood big grinbig grin

| deutSa a răspuns:

''Beastly'' - romantic

un film care arata ca dragostea nu se bazeaza pe frumusetea fizica.

| medgirl a răspuns:

Sky of love, ca drama si Bride wars ca comedy.

Ti le recomand catre vizionare!

| dudu13 a răspuns:

EuroTrip.De ce? Pentru ca e o comedie cu adolescenti si fac niste lucruri traznite.Ti-l recomand si daca iti place, da-mi fundalaughing

| ktyi a răspuns:

"Priest"love struck... pentru ca e Horror oh go on

| FlyingSoul a răspuns:

Filmele toata colectia Harry Potter! Le-am descarcat pe toate si acum ma uit la ele de la inceput. Nu se compara cu cartile dar actorii joaca extrem de bine si efectele speciale sunt realizate fara cusur. Intr-un cuvant GROZAVE! P.S. Daca le vrea cineva poate gasim o solutie (add filip_the_beast@yahoo.com at the messenger list). Si pe langa asta daca vinde cineva una din cartile Harry Potter vol 1, 5 sau 6 sa ma contacteze pls.winking

| EcstasyW a răspuns:

Autrostrada exceselor e tare e cu intreceri si razi un pic atat