| Visatoarea a întrebat:

Finalul de la "Remember me " cu Tyler si Ally...il stie cineva? moare Tyler... dar cum si de ce?!

thnx!

Răspuns Câştigător
| leny_6858 a răspuns:

Din cate mi-aduc aminte finalul are legatura cu atentatele de la 11 septembrie. el se afla intr-unul din turnurile gemene. chiar arata cum iese toata lumea afara sa vada d unde a venit explozia...practic a murit in atentate.

4 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Daca am nteles eu bine este vb despre atentatul d la 11 sept.si da tyler moare.

| sasha a răspuns:

Mie nu imi place sa mi se dezvaluie finalul unui film pentru ca nu mai are farmec
te sfatuiesc mai bine uita-te e un film bun si cu un final neasteptatwinking

| Boniboon a răspuns:

Da, se sinucide.Pentru ca spune ca nu tine nimeni la el, in plus isi iubea foarte mult fratele si nu mai putea trai fara el.

| cami_5314 a răspuns:

Moare in atentatul de la 11 sept, el fiind in World Trade Center in momentul prabusirii turnurilor. http://insidemovies.moviefone.com/......ntroversy/