| deea_9894 a întrebat:

Fostul prieten de care m-am despartit ma mai place? Deoarece se pare ca acum cand nu mai sunt cu el mie i-mi place iar. Dar se zvoneste ca are pe alta, totusi mereu se uita la mine insa ma evita. Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| annisy a răspuns:

Ii place sa se joace... punete in locului lui, stiind ca lui ii place de tine dar u ai pe altul nu te tenteaza sa te joci? e din punctu meu de vedere o kestie prosteasca a baietilor de orgoliu... ii se pare interesant sa iti arunce cate o privire si dupa sa te ignore. fa-i si acelasi lucru vezi cum reactioneza.afiseaza-te cu altcineva in fata.si cand nu nici a lui si nici al tau prin preajma joacate...have fun

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Te place. dar nu vrea sa fie iar cu tine. asta eu cred

| liz23 a răspuns:

Cand termini ceva... e punct si de la capat. Daca el vroia sa fie cu tine crezi ca il impiedica cineva sa o faca? Se poate uita la tine... dar daca gesturile sale se rezuma la atata lucru, nu mai despica firul in nu stiu cate variante.Il vrei inapoi, incerca sa vorbesti cu el, dar nu e bine pentru tine sa faci un pas inainte si doi inapoi...pe termen lung se merita? gandeste-te bine ce vrei si discuta cu el.vezi ca are pe alta, nu-ti mai bate capu.iti vezi de viata ta si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-l jos. Nu-l ierta.

| miss-monica a răspuns:

Draga, eu cred ca si tu si el sunteti foarte pampalai asa ca... ce s-o mai lungim, nu-l mai baga in seama
, el o sa inceapa sa te placa fffff mult si sunteti din nou impreuna. vai, vai, ce basm frumos care... NU O SA SE INTAMPLE NICIODATA, ei bine numai in cazurile cele mai fericite. scoateo la capat odata, draga, si o sa vezi ce o sa se intample. citesc o carte noua in care zice ca iubirea puternica iti da mari sperante si daca intr-adevar este mare si puternica atunci voi doi o sa va impacati si o sa va maritati(poatebig grin). GOOD LUCK!