| sonyaminia a întrebat:

FUNDA.am nevoie de ajutor. mi-am downloadat skype free.si cand vreau sa sun pe cineva zice ca trebuie sa platesc dar o prietena imi zice ca ea nu plateste.Trebuie sa platesc? ce sa fac?
va rog maxx ajutor!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Platesti doar daca suni pe un numar de telefon mobil sau fix, atat! In rest daca folosesti reteaua skype, nu platesti. vezi foto:
http://i.imgur.com/1EWuZ.jpg

1 răspuns:
| Selena0207 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel si mie imi spunea ca trebuie sa-l plates.crede-ma pe mine