| KillerWillBeBack a întrebat:

Funda! Am o problema la care ma gandesc de cateva saptamani.Nu mai pot.Am fost cu un coleg,, impreuna" la sfarsitul clasei a 4-a.Era o nebunie. Nici nu stiam ce inseamna!,, Ne-am despartit" ca sa zic asa ca el se lauda ca are o iubita de 16 ani.La inceputul clasei a 6-a am incercat dar a durat doar o saptamana....Toata clasa a 6-a se lauda ca are o noua iubita,si inca si inca una, etc. CAns s-a terminat clasa a 6-a tot incerca sa ma ia in brate,si intr-o discutie intre patru ochi mi-a spus ca sunt,,atragatoare".N-am stiut ce sa zic si am schimbat imediat subietul.L-am intrebat de ce toate,,relatiile" lui s-au dus asa de repede.Mi-a spus ca a incercat sa ma faca geloasa.
Uneori e un tip de treaba dar alteori este un om nesimtit.Adica,cand sunt trista ma i-a in brate si,de rusinea de a nu se vorbi ca sunt cu el cumva,ma dau la o parte.Asfel de imbratisari le facem unde suntem deoparte de ochii colegilor. Cand am luat bursa,mi-a spus,, Iti dau 50 de lei daca ma saruti!"spuse el razand.Am zis,, Buzele astea vor saruta fara bani! Cu sentimnt!"am spus eu.Ne-a pufnit rasul pe amandoi. Toata clasa stie ca ma place.
Acum 2 saptamani l-am sunat pe la ora 11.00 joi, ca sa-l invit in parc cu alti cinci colegi.L-am sunat de 2 ori,dupa m-a sunat enervat ca de ce l-am trezit.Si am spus,,Nu mai conteaza deloc"Si am inchis. zilele trecute eram la tara si ma plictiseam.L-am sunat sa vad ce face ca ceilalti nu raspundeu.
,,Ce vrei?"a zis el.
,,Te-am sunat sa vad ce faci!"am spus eu razand.
,,Ti-a trecut nebuneala"raspunse el ironic.
,,Am crezut ca ne-am impacat {{{{cand am trecut pe langa el cu verisorul meu m-a salutat}}}}
,,Te-am salutat din respect"
,, A...Da?{{{{Eram deja nevoasa}}}}Pai si eu din respect te-am sunat sa vad ce faci!"si-am inchis rapid.
Acum trecem a 7-a, si vreau sa-l fac gelos.Nu stiu...Sa-l fac sa sufere....Am fost in tabara cu niste prieteni si m-am fotografiat cu un baiat dragut.Sa-i arat poza in fata? Sau cum? Daca el nu vorbeste cu mine, cum sa-i atrag atentia asfel incat sa vina la mine? Funda! Funda!

Răspuns Câştigător
| SoMesAy a răspuns:

Ooo simplu dacate-ai mai sarutat poti sa pui pe cineva sa te sarute sa-l platesti daca vrea sau sa-l saruti tu in fata llui sau sa vb cu fetele de un super baiat ho dar atentie sa fi pe langa el sau sa vb cu o prietena sa-i spui sa te intrebe daca ai mai vb cu baiatul ala( zici ca vb cu un baiat pe mess si vreti sa va intalnitibla bla bla)dar atenti sa fie atunci cand sunteti cu gasca si e si el acolo o sa para ca nu-i pasa ce vb voi dar va fi ochi si urechi sau poti sa flirtezi cu un baiat de fata cu el sau cu prietenul lui cel mai bu sau sa fi prietena foarte buna cu cel mai bun prieten al lui sau calea cea mai simpla nu-i da atentie delocdak te striga sau vb cu tine nu-l bagi inseama asta o sai raneasca orgoliul si cu siguranta va veni singur la tine asta e cea mai buna varianta nu te lasa disperata dupa el. sper ca ti0am fost de ajutor. funda?

1 răspuns:
| F?ra? a răspuns:

Nu trebuie sa atragi atentia ca sa vina la tine! Trebuie sa isi de-a seama el ca trebuie sa vin la tine si ce a spus si altele... dar daca nu o sa vina la tine inseamna ca NU te mai place sau nu ii place compania tawinking