| Alecssa a întrebat:

Funda! Am si eu o problema: Vreau sa pun o melodie pe fundalul unei prezentari in Power Point doar ca atunci cand dau "adaugare sunet" si setez fisierul in care il am salvat, nu imi arata iconita melodiei. De ce? Si ce trebuie sa fac pentru a reusi sa. o pun pe fundal? Multumesc!

1 răspuns:
| mersec2RR a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar acum stiu deschizi power point pui o melodie pe imagine sau faci cm faceai si apoi da crl+Z+A+alt gr iti apar optiuni si dai acolo unde scrie pe fundal si il salvezi il stergi de 2 ori apoi il mai bagi odata cal nul accepta asa doar daca ai poweer point 2000 dar iti trebuie un program si nu stiu cum se cheama programu. daca nu te ajuta cheama un specialist