| Zuzy a întrebat:

FUNDA! Buna! Deci urgent, recent am auzit o meldoie pe dance fm nu in engleza crd ca in spaniola canta una sau unu` ceva de genu si nue contigo nu stiu ce ( nu stiu daca am scris corect :d )
Pleasee vreau sa stiu cum se numeste melodiaa;((. o caut de mult timp straight face

7 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Hey zuzy am dat cat de urgent am putut la intrebarea ta, si eu o caut love struck

| Zuzy explică:

Nu nu nu!laughing Nu e senoritaaa nu e nici danza kuduro laughing.
E doar o simpla fata mai de graba femeie. care canta simplu siempre contigo e la amor. canta mai repejor si e doar ea mai tin minte " e mi " si ca a zis odata besamee. Nu stiu ft bine spaniolaa angry!

| Zuzy explică:

Nu e melodiaa aia rolling eyes am zis ca, canta doar o femeie. si nu e beat de house si remixuri si in orice caz nu e o melodie romaneascaaa.
E in spaniola. si canta doar o fataa.

| luvisluvbby a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f4DA12k39Ro asta e >:D< creca. fundita?:o3 daa ascult-o pe toata ca sa iti dai seama. o sa mai trec pe la intrebarea taa. asa ca daca e nv de ceva si daca nu e asa melodia spune-mi la intrebare. :-*

| luvisluvbby a răspuns:

Okee o sa o mai caut :X

| andreidragomir a răspuns:

Ziii un vers din ea si tio zic.Ori e alexino si starchil-seniorita sau don omar ft. luceani-danza kuduro ca altele faine nu stiu pe spaniola care sa aiba si versuri in eng.