| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am si eu o maaaaaaaaaaaare problema! Stau cu un baiat. dar cred ca el sta cu mine mmai mult din bataie de joc! Am intrat pe id unei prietene si l-am intrebat daca are iubita si cum o cheama. si el a zis ca are si ca o cheama raluc. dar pe mine nu ma cheama ralca. ce pot sa fac ca sa ii arat cat de mult il iubesc... il iubesc foooooarte mult si nu pot sa ma despart de el. hellpp! nu uitati ca dau funda

multumesc anticipat!
scuzati categoria dar e cea mai vizitata!

9 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Draga Maria, ce m-ai faci cu baiatul asta? De ce m-ai esti cu el?¿? Dupa ce ai aflat ca pe "iubita"lui nu o cheama Maria ci Raluca, ar fi trebuit sa-l trimiti de mult la plimbare. E greu, stiusad.Si mie mi s-a intamplat asasad.Si dupa o saptamana (daca iesi cu prietenele si nu te gandesti la el) o sa reusesti sa-l uiti!

Deci, desparte-te cat m-ai repede de el, sa nu isi m-ai bata joc de tine in continuare!

Te pup!:*:X

| moniii a răspuns:

Pai ...eu cred ca el o facut asa ca stia ca esti uh sau ca`i pr de`a ta si o sa-ti zicawinking ai pus problema asahappy

| St3fY_3193 a răspuns:

Vai daca eram eu in locul tau si imi zicea numele altei fete o incurcar rau de totrolling on the floor cat de mult il iubeam nu stiu u cum suporti inteleg ca il placi dar crede-ma sunt o multime de alti baieti in lume ar trebui sa vb serios cu el sa ii exp ca ti la el ca il iubesti si sa vezi daca si el tine la fel la tinesad Succes si nu merita sa tai cu un baiat daca sentimentele nu sunt preciprokwinking:X

| viviana_1892 a răspuns:

Intai eu zic sa te asigui daca intr-adevar are alta iubita si o cheama raluca sau si-a dat seama ca esti uh sh vrea sa te faca geloasa.dar daca intr-adevar are pe alta... dragoste cu forta nu se poate sh ar fi in binele tau sa il lasi.mai ales daca il iubesti si vrei sa fie fericit. daca nu, uh il cunosti mai bine si sti cam ce ii place lui sa ii faca sau sa ii spuna persoana iubita si fai si tu ca sai dovedesti ca il iubesti.

| Ioanantonia a răspuns:

Mda...de unde stii ca el si prietena ta nu aau pus la cale chestia asta, discuta serios cu el! succes

| MaimoSH a răspuns:

Fa-i un cadou.Arata-i ca il iubesti.Suna-l.Trimite-i mesaje in care scrii ca il iubesti.Lauda-l.Admira-l.

| Abcdadetrtf a răspuns:

Cel mai bun sfat al meu e sa-i zici:adio prostule!

| Tyaa a răspuns:

Buna. Incearca sa ignori chestiile aste.o sa isi dea seama ca il iubesti si fara sa faci ceva.Comporta'te indiferent cu el si cand o sa isi dea seama ca e aproape sa te piarda o sa regrete... Tine minte ca tot la tine se intoarce.
Succeskiss.

| Bubless a răspuns:

Scuza-ma, nu vreau sa te supar... dar parerea mea ar fi sa te desparti de el. Toti baietii sunt la fel, nu le ajunge o singura fata. Cand le spui ca asa sunt toti, ei spun sa nu ii bagi in aceeas oala cu cu ceilalti. Mai sunt si exceptii, dar foarte rar mai gasesti baieti sa nu te insele. Nu. nimeni nu e perfect, nici eu nu sunt perfecta... Dar o data ce tu simti ca isi bate joc, ar fi bine sa o lasati balta. Nu spun asta din rautate, dar nu cred ca vrei mai tarziu sa auzi doar barfe, sa le spuna la toti prietenii lui ca si-a batut joc, si tu l-ai iubit. Nimic nu este mai neplacut decat aceasta faza, ti-o spun din proprie experienta.
Asta e doar parerea mea, decizia iti apartine.
Succes in continuare si multa sanatate!