| andreutsza98_1500 a întrebat:

Funda! buna TPU! vreau si eu sa stiu cum se numeste melodia din reclama disney channel in care spune filmele alea si e asa o melodie mai linistita.she mai e una din reclama cu episoadele din shake it up in care spune ceva de episoadele din weekend... e asa mai enrgika.va rog mult imi plac melodiile alea. funda

5 răspunsuri:
| andreutsza98_1500 explică:

Nu e roll the dice chrissx(

| andreutsza98_1500 explică:

Fatoo nu sunt astea...x(

| colouryourownworld a răspuns:

Frate...selena gomez- shake it up? e nnajpa.pe bune...eu am descarcat-o pe telefon Zendaya Coleman & Bella Thorne http://www.youtube.com/watch?v=d3ggpXXrqEM funda?:o3

| Chriss_9218 a răspuns:

Disney Channel - Shake It Up Roll The Dice LYRICS Full Song! Cred ca asta ehappy

| Chriss_9218 a răspuns:

Selena Gomez & The Scene - Shake It Up