| laura_9178 a întrebat:

Funda.cand se afiseaza pe net repartizarea la licee?

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Azi, la 15:30.eu asa stiu tongue

| dedesh a răspuns:

Maine, dupa ora 15. 00parcahee hee

| Iva a răspuns:

Au zis ca maine, probabil dimineata. Vor fi preluate si pe www.admitereliceu.ro, unde exista si un forum dedicat iar candidatii admisi isi vor putea completa un profil personal pentru ca viitorii lor colegi sa-i cunoasca mai bine.

| xxpixelchickxx a răspuns:

Azi dupa ora 5 happy

| Misssy a răspuns:

Kika azi

| Misssy a răspuns:

Oi, 1 iulie 2010, cu incepere de la ora 15. 30 pna la urma cand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 2 iulie, cred ca la orice ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi dupa ora 17:00 aici...http://admitere.edu.ro/2010/staticPre/j/ momenan sunt doar mediile de admitere. kisses