| Sonnora a întrebat:

FUNDA! Care stie niste coduri de la cs plss dati-mi de ex: care te face invisible, doua vieti sau sa zbori etc. plsssss

2 răspunsuri:
| Rebecca_5481 a răspuns:

Nu exista cod pentru a te face invizibil, doua vieti sau sa zbori. adica acestea le poti obtine pe sv de DEATHRUN [CURSA MORTII] daca termini mapa si omori Tsu`, sa zbori tot in acest mod de cs. adica sa ai gravitate. si sa te faci invizibil tot aici! :-D Adica nu sunt coduri worried! Sper ca am ajutat! Funda?:X